Ранній музичний розвиток
Друзі!
Тепер при нашому вінницькому центрі розвитку дітей "Санлайт" працює
напрямок раннього музичного розвитку!
Шановні батьки!
Ми могли б навести сто доказів і тисячу найпереконливіших прикладів того, наскільки корисні для ваших дітей заняття музикою.
Ось що б ми, наприклад, сказали:
- кожен маленький чоловічок обдарований з самого народження! І під керівництвом наших професійних наставників він розвине свій голос та слух!
- освоїти навички гри на музичному інструменті? Заняття з раннього музичного розвитку не тільки подарують цю можливість вашим малятам, але й розвинуть їх природні здібності, про які ви не здогадувалися!
Але хіба ви ніколи до цього не чули про сприятливий вплив музики на розкриття талантів малюків? Звісно ж чули! І навряд чи здивувалися б цьому.
Але є те, що, безумовно, зацікавить тат і мам, і
що відомо далеко не всім батькам майбутніх музичних віртуозів!
Займаючись музикою з дітками з двох років, а саме:
- розучуючи пісеньки, займаючись голосом
- знайомлячись з технікою гри на металофоні та ксилофоні
- освоюючи маракаси та барабанчики
- розучуючи п'єски на блок-флейті та діатонічних дзвіночках
- осягаючи секрети гри на фортепіано
ми не тільки розвиваємо кругозір та обдарування малюків з раннього віку.
Про найцікавіший і найважливіший феномен музичного впливу розповіли вчені.
Саме про це варто замислитись насамперед.
Отже, батькам на замітку!
Вченими Стенфордського університету доведено: у мозку людини немає спеціальної “музичної зони”, він сприймає та обробляє музику та мову однаково | |
Мозок весь, цілком і повністю залучається до сприйняття музики, виробляючи гормони "радості" - ендорфіни, дофаміни, окситоциниМозок весь, цілком і повністю залучається до сприйняття музики, виробляючи гормони "радості" - ендорфіни, дофаміни, окситоцини | |
Освоєння музичного інструменту підвищує ефективність обробки мозком розмовної мови, створюючи нові ланцюжки нейронів та збільшуючи кількість зв'язків між ними (Даніел Шон, директор дослідницького відділу Інституту нейронаук) |
Ви тільки уявіть, наскільки це є критично значущим для малюка у віці двох років!
І це ще далеко не все!
Нині, на жаль, дитячі страхи, неврози стають уже майже нормою життя. І такі психологічні “вузлики”, включаючи всілякі образи, завжди пов'язані на емоціях, особливо у малят.
Наша ігрова форма спілкування, доброзичлива та дуже тепла атмосфера народжують відчуття безпеки, розробляють голосовий апарат, розвивають дихальну систему, сприяють зняттю страхів, занепокоєння, напруження.
І все це одними лише методами музичної взаємодії та професійним відповідальним підходом до занять!